logo PPG

„Pomorski Przegląd Gospodarczy” pełni funkcję obywatelskiej i międzysektorowej agory – miejsca aktywnej debaty o sytuacji regionu pomorskiego i kraju oraz możliwościach i kierunkach rozwoju.

Na łamach „PPG” publikowane są artykuły i wywiady z największymi autorytetami z różnych dziedzin. W roli autorów występują takie osobistości jak Lech Wałęsa – były prezydent RP, Jerzy Buzek – były premier RP, przewodniczący Parlamentu Europejskiego, Janusz Lewandowski – komisarz ds. budżetu Unii Europejskiej czy Danuta Hübner – przewodnicząca Komisji Rozwoju Regionalnego Parlamentu Europejskiego.

„Pomorski Przegląd Gospodarczy” w wersji drukowanej trafia bezpośrednio do ponad 1000 najważniejszych osób w regionie : polityków, samorządowców, urzędników, naukowców, ludzi kultury i biznesu. Ponadto nasze wydawnictwo otrzymują zarządy wszystkich województw w Polsce oraz przedstawiciele rządu RP (premier, ministrowie i wiceministrowie). Wersja elektroniczna rozsyłana jest do kilku tysięcy odbiorców , a „wkładka” w Gazecie Wyborczej Trójmiasto (4 strony formatu A3) poświęcona każdemu z numerów „Przeglądu” ukazuje się w nakładzie 30 000 egzemplarzy .

Więcej informacji na stronie   www.ppg.ibngr.pl